4.9 C
Mitrovice
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_imgspot_img

Ministria e Mbrojtjes shpall konkurs për rekrutimin e kadetëve për studime në SHBA

Ministria e Mbrojtjes e Kosovës shpall konkurs për pranimin e kadetëve të FSK-së, për studime, në Akademinë e Forcave Ajrore dhe Akademinë Ushtarake-WEST POINT...

ARTIKUJT E FUNDIT