20 C
Mitrovice
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
spot_imgspot_img

Mësuesi shqiptar nuk e përballoi ikjen e gruas, piu ilaç pranë varrit të saj dhe vdiq

Një ngjarje mjaft e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Bllash të Shqipërisë, ku 60-vjeçari Petrit Jaupaj në gjendje në rënduar emocionale...

Milioneri e tronditë të dashurën në ditën e fejesës: Je e lirë, shko në pushime me atë që më tradhëtoje

Fejesa luksoze e një milioneri italian rezultoi që të ishte thjesht një kurth i mirëpërgatitur për partneren e tij, të cilën e akuzoi publikisht...

Mërgimtari në karrocë kthehet pas 9 vjetëve në Kosovë, lot e takime emocionuese me familjarët

I presin çdoherë me emocione të mëdha në Aeroportin e Prishtinës. Por, me të tilla emocione vijnë edhe mërgimtarët e sidomos një që u kthye...

Çifti mbetet pa martuar pas shakasë pa kripë të nuses ndaj nënpunësit të gjendjes civile

Tentativa e një të reje venezuelase për të bërë shaka para nënpunësit shtetëror që certifikon martesat, i ka shkatërruar atë që duhet të ishte...

U braktis nga nëna biologjike dhe u rrit nga familja rome, emigranti i rindërton shtëpinë 13-vjeçarit

Eraldo Dunga, 13-vjeçari i cili u braktis nga nëna e tij biologjike që në lindje të tij, u rrit nga dy prindër të komunitetit...

Gjuajtja e shejtanit me gurë, imami tregon kuptimin e ritualit në Qabe

Imami Ervin Qylafaku është ndodhet në Mekë për peligrinazhin e Haxhit. Në një intervistë për emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ai ka treguar...

Ky është vendi që nuk e lejon Instagramin, Facebookun dhe internetin këtë verë

Nëse dëshironi të postoni foto nga pushimet tuaja në Instagram, atëherë nuk duhet të shkoni në këtë vend. A është e mundur të shkosh me...

ARTIKUJT E FUNDIT