4.9 C
Mitrovice
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_imgspot_img

Shitet shtëpia moderne e sapondërtuar në Zhabar

spot_img

🔉Shitet #shtëpia super #moderne e sapondërtuar në #Zhabar🏠

📒Bleni shtëpinë tuaj të #ëndrrave, e ndërtuar dhe e dizajnuar deri në çdo detaj🔑

◕Shtëpia posedon në total: 190m² dhe ka 6 ari☑️

◕Kati I: Sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, shpajz dhe banjo☑️

◕Kati II: 3 dhoma gjumi, banjo dhe 2 ballkone☑️

📒Çmimi sipas marrëveshjes💶

🖌 Për më shumë info:
☎️ 049/735-455 dhe 049/855-523📲

Shihni fotot meposhte:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OP/ED

Kurti nuk do debat por bindje – nuk do garë por nënshtrim!

Kurti po e orienton tërë kapacitetin e tij të...

Letër drejtuar pasuesve të Pandeli Sotirit dhe Mati Logorecit

Shkruan: Atdhe Gjoci Lëmoshë është kur lypë pa dhënë gjë...

Mbreti i ri i Britanisë së Madhe është i lidhur ngushtë me islamin

Mbreti Charles III do të na befasojë. Burri, familja...

Artikujt e fundit

Pas vendimit të sotëm, vizat pritet të hiqen më 1 janar 2024 (VIDEO)

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian u pajtuan...

Caktohen anëtarët e Trupit Gjykues në rastin e krerëve të UÇK-së

Është caktuar Trupi Gjykues që do të trajtojë rastin...

Asociacioni si kusht i Kosovës dhe Serbisë për bisedime të mëtejme?

Asociacioni që përfundoi në deklaratën e Josep Borell kur...

Këto vende të Mitrovicës s’do të kenë rrymë gati 9 orë

Disa vende të rajonit të Mitrovicës nuk do të...

Nesër qyteti i Mitrovicës pasurohet me diçka të re!

Gjatë vitit 2022 HEB'S ka hapur një mori pikash...

SHPALLJE: Shitet shtëpia në Zhabar të Mitrovicës

Shitet shtëpia me 7.18 ari në Zhabar Shtëpia është shumë e pershtatshme dhe ka çasje në rrugën kryesore (rr. e Ulqinit), dhe posedon dokumentacion të...

KONKURS PUBLIK NGA KOMPANIA REGJIONALE E MBETURINAVE “UNITETI” Sh.A MITROVICË

Duke u bazuar  në nenin 7 dhe 8 të  Ligjit të Punës (Ligji Nr.03L/212), Vendimit të Bordit të datës 07.09.2020 për shpalljen e konkursit,...