4.9 C
Mitrovice
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_imgspot_img

Komuna e Mitrovicës shpall konkurs pune

spot_img

Komuna e Mitrovicës shpall konkurs pune për  zgjedhjen e anëtarëve të Bordit të Drejtorëve për Ndërmarrjen Publike Lokale Omni Sport Sh A në Mitrovicë. Mandati i anëtarëve të bordit është në përputhje me ligjin nr 03/L-087 për Ndërmarrjet Publike i ndryshuar dhe plotësuar me Ligjin Nr 04/L-111 dhe Ligjin Nr 05/L-009. Për më shumë detaje rreth procedurave të aplikimit, dhe rreth kushteteve që duhet plotësuar etj, shiqoni dokumetet e meposhtme.

 

 

 

 

 

OP/ED

Kurti nuk do debat por bindje – nuk do garë por nënshtrim!

Kurti po e orienton tërë kapacitetin e tij të...

Letër drejtuar pasuesve të Pandeli Sotirit dhe Mati Logorecit

Shkruan: Atdhe Gjoci Lëmoshë është kur lypë pa dhënë gjë...

Mbreti i ri i Britanisë së Madhe është i lidhur ngushtë me islamin

Mbreti Charles III do të na befasojë. Burri, familja...

Artikujt e fundit

Pas vendimit të sotëm, vizat pritet të hiqen më 1 janar 2024 (VIDEO)

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian u pajtuan...

Caktohen anëtarët e Trupit Gjykues në rastin e krerëve të UÇK-së

Është caktuar Trupi Gjykues që do të trajtojë rastin...

Asociacioni si kusht i Kosovës dhe Serbisë për bisedime të mëtejme?

Asociacioni që përfundoi në deklaratën e Josep Borell kur...

Këto vende të Mitrovicës s’do të kenë rrymë gati 9 orë

Disa vende të rajonit të Mitrovicës nuk do të...

Nesër qyteti i Mitrovicës pasurohet me diçka të re!

Gjatë vitit 2022 HEB'S ka hapur një mori pikash...

SHPALLJE: Shitet shtëpia në Zhabar të Mitrovicës

Shitet shtëpia me 7.18 ari në Zhabar Shtëpia është shumë e pershtatshme dhe ka çasje në rrugën kryesore (rr. e Ulqinit), dhe posedon dokumentacion të...

Shitet shtëpia moderne e sapondërtuar në Zhabar

🔉Shitet #shtëpia super #moderne e sapondërtuar në #Zhabar🏠 📒Bleni shtëpinë tuaj të #ëndrrave, e ndërtuar dhe e dizajnuar deri në çdo detaj🔑 ◕Shtëpia posedon në total:...