4.9 C
Mitrovice
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_imgspot_img

Trepça Sh.A shpall konkurs pune

spot_img

Bordi Mbikëqyrës i Trepça Sh A bën PËRSERITJËN E KONKURSIT Për anëtarë të Bordit Menaxhues të Trepça Sh A. Kandidatët për këtë vende pune duhet të jenë persona me integritet, të cilët plotësojnë kushtet e kualifikimet, kriteret e pavarësisë, duhet të kenë përvojë të nevojshme profesionale dhe shkollimin e kërkuar, dhe kushtet tjera të kërkuara me dispozitat e Ligjit Nr 03/L-087 për Ndërmarrjet Publike, Ligjit Nr  05/L-120 për Trepçën, Statutin e Trepça Sh A.

Pozitat

  1. Udhëheqës i njësisë biznesore Minierat me Flotacion Stantërg;
  2. Udhëheqës i njësisë biznesore Minierat me Flotacion Artanë dhe Kishnicë;
  3. Udhëheqës i njësisë biznesore Industria Kimike;
  4. Udhëheqës i njësisë biznesore Fabrika e Pajimeve të Procesit;
  5. Udhëheqës i njësisë biznesore Metalurgjia e Zinkut;
  6. Udhëheqës i njësisë biznesore Fabrika e Akumulatorëve 

Per menyren e aplikimit dhe te gjitha informacionet e tjera mund te klikoni ne kete link me poshte

https://kosovajob.com/trepca-sh-a/udheheqes-i-njesise-biznesore-6

OP/ED

Kurti nuk do debat por bindje – nuk do garë por nënshtrim!

Kurti po e orienton tërë kapacitetin e tij të...

Letër drejtuar pasuesve të Pandeli Sotirit dhe Mati Logorecit

Shkruan: Atdhe Gjoci Lëmoshë është kur lypë pa dhënë gjë...

Mbreti i ri i Britanisë së Madhe është i lidhur ngushtë me islamin

Mbreti Charles III do të na befasojë. Burri, familja...

Artikujt e fundit

Pas vendimit të sotëm, vizat pritet të hiqen më 1 janar 2024 (VIDEO)

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian u pajtuan...

Caktohen anëtarët e Trupit Gjykues në rastin e krerëve të UÇK-së

Është caktuar Trupi Gjykues që do të trajtojë rastin...

Asociacioni si kusht i Kosovës dhe Serbisë për bisedime të mëtejme?

Asociacioni që përfundoi në deklaratën e Josep Borell kur...

Këto vende të Mitrovicës s’do të kenë rrymë gati 9 orë

Disa vende të rajonit të Mitrovicës nuk do të...

Nesër qyteti i Mitrovicës pasurohet me diçka të re!

Gjatë vitit 2022 HEB'S ka hapur një mori pikash...

SHPALLJE: Shitet shtëpia në Zhabar të Mitrovicës

Shitet shtëpia me 7.18 ari në Zhabar Shtëpia është shumë e pershtatshme dhe ka çasje në rrugën kryesore (rr. e Ulqinit), dhe posedon dokumentacion të...

Shitet shtëpia moderne e sapondërtuar në Zhabar

🔉Shitet #shtëpia super #moderne e sapondërtuar në #Zhabar🏠 📒Bleni shtëpinë tuaj të #ëndrrave, e ndërtuar dhe e dizajnuar deri në çdo detaj🔑 ◕Shtëpia posedon në total:...