20 C
Mitrovice
E mërkurë, 4 Tetor, 2023
spot_imgspot_img

Vedat Bajrami në zi, i vdes personi i dashur

Aktori kosovar Vedat Bajrami, ka njoftuar se mbrëmë ka ndërruar jetë axhi i tij. Lajmin e bëri të ditur vet aktori përmes një postimi në...

Arbenita e ‘përqesh’ keq Feron me këtë postim

Dyshja, Fero dhe Arbenita, vijojnë të krijojnë zhurmë në internet me postimet e tyre nëpër rrjetet sociale. Së fundmi, ka qenë Arbenita, ajo që...

E turpshme, këngëtari shqiptar pozon i lumtur krah Daçiqit

Këngëtari shqiptar,Hajro Ceka është shfaqur fort i lumtur krah Ivica Daçiqit. Shqiptari nga Mali i Zi ka publikuar një foto me Daçiqin pas një udhëtimi...

Mërgimtari bën tatuazh tekstin e “Mora fjalë”, reagon e emocionuar Shkurte Fejza

Mërgimtari kosovar që jeton në Gjermani, Mendim Osmanaj ka treguar atdhedashurinë në një formë tjetër. Mërgimtari nga Gurrakoci i Istogut ka bërë tatuazh vargjet e...

Fero haxhi pishman? – reperi publikon 5 këngë të reja

Muaj më parë reperi gjilanas Fero njoftoi se ka lënë muzikën përfundimisht dhe se tani në fokus ka jetën në Islam. Mirëpo, me aktin e...

Andi nuk e duron Xhulin, e ofendon sërish

Përgjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, kishin një mos durim të theksuar për njëri-tjetrin. Por, gjashtë muaj pas, duket se nuk...

Naim Gjoshi : ‘Mora Fjalë’ e kam shkruar në vitin 2000, ju tregoj si përfundoi në duart e Shkurte Fejzës

Emocionet e kishin pushtuar. Një vizitë rastësore e çoi në Prekazin legjendar të Adem Jasharit. Synimi nuk kishte qenë shkrimi apo kompozimi i një...

ARTIKUJT E FUNDIT