4.9 C
Mitrovice
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_imgspot_img

Trepça mposht Rahovecin me rikthim

Trepça ka shënuar fitore ndaj Rahovecit me shifrat 95:87 (24:28, 19:21, 30:21, 22:17), në xhiron e dhjetë të Prince Caffe Superligës. Mitrovicasit kanë gjashtë fitore...

Si e mposhti Trepçën lojtari që u rrit në këtë klub, i preferuari i Torcidës Burim Zekiqi

Trepça ia pa sherrin të dielen, një basketbllisti që u rrit në këtë klub. Burim Zekiqi e shkatërroi ish–klubin, duke shënuar 4 treshe rresht,...

Xhaka shënon gol fantastik ndaj PSV-së (VIDEO)

Granit Xhaka sapo ka shënuar gol për Arsenalin, në ndeshjen ndaj PSV-së në kuadër të Europa Leagues. Xhaka shënoi në minutën e 71-të, përderisa ndodhej...

Boksieri nga Vushtrria paralajmëron meçin e madh në Gjermani: Ka ardhur koha për betejë!

Boksieri nga Vushtrria, Bujar Tahiri ka njoftuar se me datën 5 nëntor do të zhvillojë një meç në Gjermani. Tahiri falënderoi të gjithë për ndihmën...

Këtu mund ta ndiqni drejtpërdrejt ndeshjen mes Trepçës dhe Yllit

Në palestrën "Minatori" po zhvillohet ndeshja e radhës e KB Trepça, shkruan Mitrovica SOT Kësaj radhe ekipi mitrovicas po përballet me kampionin në fuqi të...

Trepça fiton derbin ndaj Prishtinës

Trepça ka shënuar fitore ndaj Sigal Prishtinës me rezultat 80:75 (13:18, 26:18, 18:19, 23:20), në ndeshjen e mbetur të xhiros së tretë të Prince...

Ndodh në Kosovë, VAR anulon golin e Trepçës ’89 dhe akordohet penallti për Dritën

Drita e ka thelluar avantazhin ndaj Trepçës ’89 dhe goli i mysafirëve është anuluar. Muja ka shënuar në minutën e 50-të për Trepçën '89, por...

ARTIKUJT E FUNDIT