4.9 C
Mitrovice
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_imgspot_img

Ja kur do të prezantohet iPhone 14

Më 7 shtator, Apple do të prezantojë për publikun serinë e re të iPhone 14. Megjithëse, ende nuk ka një deklaratë zyrtare, Bloomberg raporton...

iPhone 14 pritet të dalë në treg në shtator, këto do të jenë çmimet

Në shtator pritet të dalë në treg iPhone 14. Ai mund të vijë edhe në ngjyrë vjollce, duke zëvendësuar ngjyrën rozë për iPhone 13...

Këto priten të jenë çmimet për iPhone 14 dhe Pro Max

Faqja e njohur, Anthony ka publikuar disa informacione rreth serisë iPhone 14, duke përfshirë edhe çmimet e modeleve të reja. Janë publikuar informacionet për modelet...

Apple përgatit produktin e ri që do të ndryshojë krejt lojën

Gati pesëmbëdhjetë vjet pasi iPhone ndezi një revolucion në industrinë e smartfonëve, Apple po hedh zarin për atë që shpreson të bëhet pajisja e...

Kontrolloni llogarinë tuaj në Facebook tani: Nëse i vëreni këto gjëra, dikush po ju spiunon

Nëse keni vënë re aktivitete të çuditshme në llogarinë tuaj në Facebook, ekziston mundësia që dikush të ketë marrë të dhëna aksesi. Shenjat më...

WhatsApp sjell opsionin e ri që të gjithë po e prisnim

WhatsApp tani ka sjellë mundësinë për të reaguar ndaj një mesazhi me emoji, si dhe për të shkëmbyer skedarë me madhësi deri në 2...

WhatsApp së shpejti vjen me një risi që do t’i gëzojë përdoruesit

Aplikacioni WhatsApp vazhdimisht u ofron përdoruesve të tij veçori të reja dhe së shpejti ata do të mund të përdorin të njëjtën llogari në...

ARTIKUJT E FUNDIT