4.9 C
Mitrovice
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
spot_imgspot_img

Dashuria për motrën, Miloti e bën tatuazh Edona Llalloshin

spot_img

Këngëtari i njohur Milot Llalloshi në llogarinë e tij në Instagram ka treguar se në trupin e tij ka realizuar një tatuazh.

Kësaj radhe ka vendosur të bëjë tatuazh për motrën, Edonën.

“Kryevepër nga artisti më i mirë”, shkroi Miloti në mbishkrimin e imazhit duke e etiketuar Edonën.

E emocionuar nga ky veprim, ajo e ripostoi këtë imazh duke i thënë vëllait: Të dua.

GazetaSinjali

OP/ED

Kurti nuk do debat por bindje – nuk do garë por nënshtrim!

Kurti po e orienton tërë kapacitetin e tij të...

Letër drejtuar pasuesve të Pandeli Sotirit dhe Mati Logorecit

Shkruan: Atdhe Gjoci Lëmoshë është kur lypë pa dhënë gjë...

Mbreti i ri i Britanisë së Madhe është i lidhur ngushtë me islamin

Mbreti Charles III do të na befasojë. Burri, familja...

Artikujt e fundit

Pas vendimit të sotëm, vizat pritet të hiqen më 1 janar 2024 (VIDEO)

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian u pajtuan...

Caktohen anëtarët e Trupit Gjykues në rastin e krerëve të UÇK-së

Është caktuar Trupi Gjykues që do të trajtojë rastin...

Asociacioni si kusht i Kosovës dhe Serbisë për bisedime të mëtejme?

Asociacioni që përfundoi në deklaratën e Josep Borell kur...

Këto vende të Mitrovicës s’do të kenë rrymë gati 9 orë

Disa vende të rajonit të Mitrovicës nuk do të...

Nesër qyteti i Mitrovicës pasurohet me diçka të re!

Gjatë vitit 2022 HEB'S ka hapur një mori pikash...

Big Mama i shtang të gjithë, shifra marramendëse që merr në dasma

Big Mama ishte këtë mbrëmje e ftuar në emisionin “Zemër Luana”. Ajo ishte pjesë e një loje me shami, ku duhej të vraponte për të...

“Ah motër ka je nis, i ke hi llugave qitash”, përgjigja e Dua Lipës kur pyetet për një partner shqiptar

Dua Lipa në konferencë për media para koncertit në Tiranë me rastin e 28 nëntorit është pyetur edhe për jetën sentimentale, më saktësisht për...

Momenti kur Dua Lipa betohet pasi mori nënshtetësinë shqiptare

Në vigjilje të koncertit të madh për 110 vjetorin e Ditës së Pavarësisë, që do të mbahet nesër në sheshin “Skënderbej”, këngëtarja Dua Lipa...