Thursday, December 2, 2021
SHOWBIZ

Nora Istrefi sjell poza në bikine nga pushimet, provokon ndjekësit

Ajo është mjaft e dashur nga publiku, e në veçanti komentet e shumta i merr nga meshkujt.

Nora Istrefi, ani pse nënë e një vajze, format e saj trupore janë të përsosura.

Ani pse jemi futur në stinën e vjeshtës, duket se Nora Istrefi po e ka të vështirë ta pranojë një gjë të tillë.
Në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Istrefi ka shkruar se i mungon vera, derisa ka publikuar edhe një fotografi e veshur në bikine.

Në muzikë, projekti i saj i fundit është ai me titull “Ay Caramba”, në bashkëpunim me Gjikon dhe Melinda Ademin, këngë kjo e cila ka arritur të mbledh mbi 16 milionë shikime.