Wednesday, August 17, 2022
SHOWBIZ

Lola Haradinaj duket atraktive në fustan të zi

Me paraqitje elegante dhe plotë stil, Lola mahnitë fansat.

Edhe këtë herë ajo është shfaqur mjaft atraktive nga pushimet, shkruan “Kosovarja”.

Veshur në fustan të zi që i theksonte linjat trupore ajo mori mijëra pëlqime dhe komente në fotografitë e fundit.

“Vishni të zeza dhe ari dhe lërini kohët e mira të kalojnë!”, kishte shkruar ajo në mbishkrim.