Tuesday, June 28, 2022
SHOWBIZ

Lansohet projekti i shumëpritur, Shkurte Fejza dhe Ilir Shaqiri në duet

Dy këngëtarët e dashur kosovarë kanë lansuar projektin e shumëpritur muzikor.

Dy zërat e mrekullueshëm të estradës kanë sjell projektin muzikor “Azem Behluli”.


Ilir Shaqiri e Shkurte Fejza u bashkuan për të ktijuar këtë këngë e tekst mahnitëse.

Ndonëse sa u lansua, ky projekt u prit shumë mirë nga fansat