Thursday, December 2, 2021
SHOWBIZ

“Jom shku të hoxha, m’ka këndu Kuran”, Fifi tregon si e ka kalu depresionin

Këngëtarja vazhdimisht po rrëfen për vështirësitë që ka kaluar në jetë.

Ndërkohë, sot Fifi ka treguar se si e ka kaluar depresionin.

Derisa fliste me Arditin, Monikën, Sabianin dhe Palomën ajo tha se ka vizituar një imam i cili i ka ndihmuar ta kalojë depresionin dhe sa herë ka shkuar aty tha se qante me lot.Tutje, këngarja nga Ferizaj zbuloi se familja e saj ka qenë e dhënë pas fesë islame./Lajmi.net/