9.6 C
Mitrovice
E hënë, 3 Tetor, 2022
spot_imgspot_img

Do shkriheni së qeshuri: I riu nga Podujeva imiton në mënyrë fantastike Mustafën, Veselin, Haradinajn e Sejdiun

spot_img
I riu nga Podujeva, Muhamet Hyseni, është imitues fantastik i figurave të njohura politike në Kosovë, transmeton Gazeta Metro.

Muhamet Hyseni është ende në shkollën e mesme, saktësisht në klasën e 11, mirëpo kjo nuk e ndal atë që ta ushtrojë pasionin e tij.

Ai është imitues shumë i mirë i Isa Mustafës, Kadri Veselit, Ramush Haradinaj dhe Fatmir Sejdiut.

Në një paraqitje të shkurtër për Metron, Hyseni i ka imituar secilin veç e veç.

Ëndrra e këtij djaloshi është që të bëhet aktor dhe thotë se këtë ëndërr do ta bëjë realitet, pas ndihmës që po i japin familja dhe shoqëria.

Më poshtë mund ta ndiqni imitimin perfekt që bën ky i ri nga Podujeva. /gazetametro.netOP/ED

Kurti nuk do debat por bindje – nuk do garë por nënshtrim!

Kurti po e orienton tërë kapacitetin e tij të...

Letër drejtuar pasuesve të Pandeli Sotirit dhe Mati Logorecit

Shkruan: Atdhe Gjoci Lëmoshë është kur lypë pa dhënë gjë...

Mbreti i ri i Britanisë së Madhe është i lidhur ngushtë me islamin

Mbreti Charles III do të na befasojë. Burri, familja...

Artikujt e fundit

Kaq banorë do t’i mbeten Kosovës pas 7-8 vitesh, sipas ish-konsullit të Kosovës në Toronto

Donat Syla, Shef i Parë i Misionit at Konsullata...

Kaq banorë do t’i mbeten Kosovës pas 7-8 vitesh, sipas ish-konsullit të Kosovës në Toronto

Donat Syla, Shef i Parë i Misionit at Konsullata...

Alarmante: Për 10 vjet Kosovën e braktisën mbi 500 mijë njerëz

Për 10 vjet Kosovës i janë larguar 500 mijë...

Ku investojnë më së shumti kosovarët

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar të...

Kaq banorë do t’i mbeten Kosovës pas 7-8 vitesh, sipas ish-konsullit të Kosovës në Toronto

Donat Syla, Shef i Parë i Misionit at Konsullata e Përgjithshme e Republikës së Kosovës në Toronto – Kanada, ka alarmuar duke thënë se...

Kaq banorë do t’i mbeten Kosovës pas 7-8 vitesh, sipas ish-konsullit të Kosovës në Toronto

Donat Syla, Shef i Parë i Misionit at Konsullata e Përgjithshme e Republikës së Kosovës në Toronto – Kanada, ka alarmuar duke thënë se...

Fidan Ibrahimi nga Koshtova e Mitrovicës, konsulli që po angazhohet për mësimin e gjuhës shqipe në Gjermani dhe ruajtjen e identitetit kombëtar

Fidan Ibrahimi, me prejardhje nga Koshtova e Mitrovicës, përgjatë angazhimit të tij ka mbajtur pozita të ndryshme, që nga shërbimi si ligjërues në UP...