Sunday, May 22, 2022
LAJME

Aksident trafiku në Smrekonicë, rrokulliset vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Smrekonicë, ku një veturë është rrokullisur.

Siç raporton “Jepi Zë”, shoferi dhe një pasagjer kanë marrë lëndime si pasojë e aksidentit.

Ende nuk dihet shkaktari i aksidentit, mirëpo dyshohet se vetura ka rrëshqitur.

/GazetaSinjali/